Кутник

Замовити

Кутник 20х20 (3) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Кутник 25х25 (3,5) (Міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Кутник 32х32 (3,5) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Кутник 35х35 (3,5) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Кутник 40х40 (4) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Кутник 45х45 (4) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Кутник 50х50 (5) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Кутник 63х63 (6) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Кутник 75х75 (6) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Кутник 75х75 (7) (НДЛ)

Ціна: Договірна
Out of stock

Кутник 80х80 (7) (НДЛ)

Ціна: Договірна
Out of stock

Кутник 100х100 (10) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Кутник у Львові

Сталевий кутник має вигляд металевої балки з перетином у вигляді літери «Г». Залежно від форми перетину буває рівнополочний і нерівнополочний. Виготовляють його методом гарячого прокату або згину.

Гарячекатаний кутник відрізняється від гнутого кутника наявністю між ребрами гострої грані. У виробів, які виготовлені на профілезгинальному обладнанні, грань має заокруглену форму.

Металевий кутник також відрізняється висотою ребер і може мати довжину від 4 до 12 метрів.

Залежно від точності виготовлення розрізняють кутник звичайної (Б) і високої точності (B). Як матеріал для виготовлення використовують низьколеговану сталь марок 09Г2, 12ГC, 14Г2, 14XГС, а також різні сплави на основі алюмінію.

Виготовлення сталевого кутника

Кутник сталевий гарячекатаний в своєму виробництві проходить певну обробку на профілезгинальному верстаті, де при встановленому тиску заготівля формується і набуває необхідну форму. Виробниками випускаються оцинковані і нержавіючі куточки. Оцинкований, в першу чергу проводиться методом холодного або гарячого оцинкування. Дані вироби в більшості випадків застосовуються в медичній і харчовій індустрії. Нержавіючий застосовується на багатьох об'єктах, особливо в місцях підвищеної вологості. Завдяки стійкості кутників до вологи, цьому виробу не страшна корозія, він прослужить десятки років, не втрачаючи при цьому свої механічні властивості.

Застосування металевого кутника

Підходити до вибору кутника необхідно вкрай уважно, звертайте свою увагу саме на метод його виготовлення. Припустимо, якщо Ви збираєтеся використовувати даний виріб як несучу конструкцію при наявності великого навантаження на метал, в цьому випадку доцільніше буде купити сталевий гарячекатаний кутник. Але, якщо не передбачається великих навантажень і по більшій мірі необхідна точність, тоді рекомендується застосовувати той, який був вироблений на пресі методом згину.

Кутник використовують у будівництві як один з основних елементів каркасу бетонних споруд, а також при створенні різних металоконструкцій (опорних ліній електропередач, мостів і т.д.). Останнім часом, у будівництві використовують популярні монолітно-каркасні будівлі, так як саме в їх зведенні активно застосовується сталевий гарячекатаний кутник. Не дивлячись на це, найчастіше гнутий профіль виготовляють більш легким.

Реалізація кутників у Львові та Україні

Компанія ТОВ «Інтерконтракт» пропонує великий вибір різних видів металевого кутника по вигідній ціні. На наших складах є повний асортимент виробів металопрокату кутників високої якості з різних типів сталі. У нашої компанії в наявності є свій автопарк, що дає можливість здійснювати доставку виробів великим оптом у Львові та Західній Україні.

Досвід наших співробітників і ретельно відпрацьована схема поставок гарантує точне дотримання термінів. Ми намагаємося забезпечити найбільш вигідні умови співпраці, як для великих підприємств, так і для представників малого бізнесу, а також приватних осіб.

Якщо ви хочете купити кутник у Львові - зателефонуйте нам за контактними номерами телефону (032) 245-39-18, (032) 245-39-19. Наші менеджери обов'язково проконсультують Вас та нададуть вам детальну інформацію по товару, який вас цікавить.