Лист рифлений

Замовити

Лист рифлений 4,0 мм

Ціна: Договірна
Out of stock

Лист рифлений у Львові

Рифлений лист - один з видів металопрокату, на поверхні якого формується малюнок у вигляді рифлей, і при цьому опуклості розміщені під кутом, відносно один до одного.

Рифлений лист загального призначення виготовляється в рулонах з ромбічним рифленнаям або сочевичним і відповідає ГОСТу 8568-77. Виробляється з вуглецевої сталі і буває:

  • нержавіючий
  • сталевий

Нержавіючий гарячекатаний лист використовується без будь-якої додаткової обробки, а рифлений алюміній застосовується для декоративного застосування та використання. Також часто його використовують для покриття сходинок, у підлогових покриттях, як елементи облицювання а також в найрізноманітніших оздоблювальних роботах і для огорож за вимогами безпеки.

Компанія ТОВ «Інтерконтракт», як лідер ринку металопродукції у Львові пропонує будь-які види листів в будь-якій кількості, від маленької партії до великих поставок. Наші менеджери допоможуть Вам визначитися з обсягом продукції, складуть замовлення, а також організують доставку, яка буде виконана в най коротші терміни. При необхідності можливі й інші супутні послуги.

Весь наш товар має відповідні сертифікати.