Лист холоднокатаний

Замовити

Лист ст. х/к 0,8 (1,25м х 2,5м)

Ціна: Договірна
Out of stock

Лист ст. х/к 1,0 (1,0м х 2,0м)

Ціна: Договірна
Out of stock

Лист ст. х/к 1,0 (1,25м х 2,5м)

Ціна: Договірна
Out of stock

Лист ст. х/к 1,2 (1,25м х 2,5м)

Ціна: Договірна
Out of stock

Лист ст. х/к 1,5 (1,0м х 2,0м)

Ціна: Договірна
Out of stock

Лист ст. х/к 1,5 (1,25м х 2,5м)

Ціна: Договірна
Out of stock

Лист холоднокатаний у Львові

Лист холоднокатаний (лист х / к) - вид листового металопрокату з холоднокатаної листової сталі, який складається з профільних пластин без порожнин у внутрішній області. Поверхня листа холоднокатаного гладка.

На сьогоднішній день лист холоднокатаний - це один їх найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку листового металопрокату. Така широка поширеність листа холоднокатаного пояснюється його практичністю і універсальністю у застосуванні.

Область застосування балки листа холоднокатаного

Лист холоднокатаний (лист х / к) отримав широке поширення в багатьох галузях виробництва та промисловості. Холоднокатані сталеві листи застосовуються як у господарській, так і в промисловій діяльності.

Лист холоднокатаний має рівну і гладку поверхню, яка користується великим попитом у виробників. Так лист холоднокатаний використовується підприємствами машинобудівної галузі для виробництва штампованих і зварних деталей (наприклад, корпуси машин).

Крім того, холоднокатані листи застосовуються в будівництві та ремонтних роботах в покрівельних конструкціях, у виготовленні опалубок та огороджуючих споруд, для створення різного роду металоконструкцій і всіляких виробів з металу, як облицювальних фасадних та інших матеріалів, у виготовленні опалубок, огороджувальних конструкцій.

Листовий холоднокатаний прокат широко використовується в переробній промисловості. Тонкий металевий холоднокатаний лист необхідний як заготівля для виготовлення хвилястих металевих листів (профнастилу), перфорованих листів, покрівельних і стінових профільних листів.

Виготовлення холоднокатаного листа

Лист холоднокатаний сталевий (лист х / к) виготовляють методом холодної прокатки. Холодна прокатка - основна складова технологічного процесу виготовлення холоднокатаних листів. Така прокатка дозволяє випускати продукцію більш високої якості і робить можливим виготовлення холоднокатаних листів товщиною менше 0,3 мм до 5 мм.

Більш точні розміри, акуратна обробка поверхні, відмінні фізико-хімічні властивості обумовлюють великий попит на холоднокатані листи в чорній та кольоровій металургії.

Для надання пластичності холоднокатаному листу застосовують відпал, що робить виробництво більш енерговитратним. Виробництво холоднокатаного листа вимагає використання більш складного і різноманітного обладнання.

Особливості і переваги холоднокатаного листа

Лист холоднокатаний може поставлятися як в рулонах так і в листах. Холоднокатані листи можуть бути з обрізним і з необрізним краєм.

За точністю прокатки холоднокатаний сталевий лист поділяється на:

А - підвищеної точності.
Б - нормальної точності.

По виду краю холоднокатаний сталевий лист поділяється на:

АЛЕ - з необрізноим краєм.
О - з обрізаним краєм.

За характером площинності холоднокатаний сталевий лист поділяється на:

ПО - особливо високою.
ПВ - високою.
ПУ - поліпшеної.
ПН - нормальною.

Всі представлена на сайті сталеві холоднокатані листи виробляється ГОСТ 9045-93 і ГОСТ 16523-97 з різних марок сталі. Товщина сталевого холоднокатаного листа знаходяться в широкому діапазоні: 0,8 мм, 1,5 м.

Для отримання інформації про наявність та ціни на сталевий холоднокатаний лист або який-небудь іншої інформації зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами (032) 245-39-18, (032) 245-39-19 або через е-mail: office@intercontract.net. Наші менеджери швидко і оперативно опрацюють Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання і дадуть відповідь на будь-які питання.