Труба водогазопровідна

Замовити

Труба Ф15 (2,8) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф25 (2,8) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф32 (2,8) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф40 (3,0) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф40 (3,5) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф50 (3,0) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф50 (3,5) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба водогазопровідна у Львові

Труба сталева водогазопровідна широко використовується в добувній промисловості, сфері комунікацій (для створення каналізації, водо- і газопроводів, прокладання телемереж), промисловому будівництві та машинобудуванні (в якості деталей трубопровідних конструкцій у складі автомобільної, ж / д, мото- і).
Технічні параметри труб

Труба водогазопровідна виготовляється у відповідності з ГОСТами 3262-75, 1050-88 і 380-88. Згідно ГОСТу 3262-75, який визначає технічні показники сталевих водогазопровідних труб, до даного виду відносяться вироби з циліндричною різьбою, нанесеною методом накатки або нарізки, а також без різьблення. Допускається приховування різьбленням до 10% внутрішнього діаметра труби. За бажанням замовника різьблення може бути нанесена як на один, так і на обидва кінці вироби (дана умова діє для звичайних і посилених труб з діаметром понад 10 мм).

Труба сталева водопровідна. Асортимент

Газопровідні сталеві труби діляться на оцинковані і неоцинковані. Перший тип виробів має покриття, яке робить труби стійкими до дії корозії і продовжує термін їх експлуатації. Проте слід враховувати, що оцинковка збільшує вагу труби на 3%, що істотно відображається на загальній масі партії.

Також велике значення має товщина стінок. Існує наступний асортимент труби сталевої водопровідної

товстостінні (посилені);
тонкостінні (легені);
звичайні.

Труба водопровідна сталева

Сталева водопровідна труба незамінна при прокладці трубопроводів і комунікацій промислово-побутового водопостачання. Це обумовлює експлуатаційний діапазон температур від 0 до 90 градусів Цельсія і здатність витримувати підвищений тиск, для чого необхідно чітка відповідність стандартам виробництва (ГОСТу 3262-75), згідно з якими труба може виготовлятися як з гладкими кінцями, так і з різьбленням (нарізним, накатаним) . На сайті компанії Інтерконтракт ви можете купити трубу сталеву водопровідну за помірними цінами, а також у Вас є можливість домовитися про формування індивідуальної партії з необхідними параметрами.

Труба сталева товстостінна

Труба сталева товстостінна користується попитом у Львові в багатьох галузях, де необхідні посилені конструкції, зокрема, безшовні труби використовуються для прокладки газопроводу в житлових і промислових зонах. Труби, які піддаються термічній обробці виготовляються з вуглецевих сталей у відповідності з ГОСТами 1050 і 380, володіють достатнім запасом міцності для транспортування рідин і газів під високим тиском, що дозволяє використовувати їх у складі опалювальних систем, а також на відповідальних ділянках різних видів виробництва. Зважаючи на специфіку застосування та великого розмаїття асортименту, Компанія «Інтерконтракт» готова надати ціни на товстостінні сталеві труби за індивідуальним зверненням клієнта. Бажаючі можуть придбати товстостінні труби, зробивши попереднє замовлення.

Труба сталева тонкостінна

Згідно ГОСТу 3262-75, за яким тонкостінні (легкі) водогазопровідні труби характеризуються товщиною стінок від 1,8 до 4,0 мм. Всі доступні у Львові варіанти сталевих тонкостінних труб ви можете купити у нас, ознайомившись з даним видом продукції.

Виробляється труба сталева тонкостінна із сталей, відповідних ГОСТу 1050 (для водопровідних і газопровідних конструкцій), згідно ДСТУ 2561 (ГОСТ 380). Труби, виконані з антикорозійних сталей, можуть бути використані для створення трубопроводів і деталей конструкцій, що функціонують в агресивних умовах середовища; виконуються з різьбленням або без, з ДУ від 6 до 150 мм і вище (під замовлення).

Величезну роль при виборі труб грає показник Ду - діаметр умовного проходу. Так, існують сталеві труби з показником 6-150 мм і навіть вище. Найбільш затребуваними на сьогоднішній день є водогазопровідні труби діаметром 15-80 мм.

Довжина труб може становити 4-12 мм і бути:

  • мірної;
  • немірної;
  • кратної мірної.


Клас готового виробу визначається за загальною точності його виготовлення та показником кривизни:

  • Клас В - труби зі звичайною точністю;
  • Клас А - труби з підвищеною точністю.

Наша пропозиція

У компанії «Інтерконтракт» Ви можете купити трубу сталеву за прийнятною ціною. На нашому сайті представлений широкий асортимент водогазопровідних труб різного діаметру. Доставка здійснюється у місті Львів і Західній України.