Наша продукція


Компанія ТОВ «Інтерконтракт»

Компанія ТОВ «Інтерконтракт» - це найбільший український постачальник чорного прокату в Україні. Ми поставляємо металопрокат в Україні вже більше 15 років і за цей час ми змогли заслужити бездоганну репутацію надійного партнера. Наша продукція використовується як в цивільному будівництві, так і в промислових цілях.

Фінансово-економічні можливості нашого підприємства, в поєднанні з розвиненою інфраструктурою і багаторічними діловими контактами дозволяють нам впевнено займати лідируючі позиції в поставці металопрокату з металургійних комбінатів України.

ТОВ «Інтерконтракт» представляє широкий асортимент металопродукції: арматура, круг сталевий, круг, полоса, квадрат, кутник, катанка, листовий прокат (лист холоднокатаний, рифлений), труби профільні, труби електрозварні, труби водогазопровідні, швелер і багато іншого.

Компанія "Інтерконтракт" працює за європейськими стандартами обслуговування, що разом з використанням сучасних технологій дозволяє нам максимально швидко і якісно обслужити кожного клієнта із застосуванням гнучкої цінової політики.

Поставки металопрокату здійснюються з металургійних комбінатів України та власних складів у м Львів (Півколо 14).

На всю продукцію додаються сертифікати якості.

Компанія «Інтерконтракт» - це ретельний контроль пропонованої продукції, конкурентоспроможний рівень цін на ринку металопрокату, високий рівень обслуговування і супутніх послуг, індивідуальний підхід до кожного клієнта.