Катанка

Замовити

Катанка Ф6,5 мм

Ціна: Договірна
Out of stock

Катанка Ф8,0 мм

Ціна: Договірна
Out of stock

Катанка у Львові

Один з видів сортового чорного прокату, це катанка. Катанка буває, в основному, круглого перетину, з діаметром 5-10 мм., І відноситься вона до будівельних типів металопрокату. Застосовується катанка в основному для виготовлення дроту самого різного призначення, гвинтів, болтів, цвяхів, електродів, виробництва будівельних канатів. Також канатка, крім круглого, може мати ще й квадратний, шестигранний, а також напівкруглий переріз.

Згідно стандартів дріт катанку роблять методом волочіння з вуглецевої сталі в мотках, які складаються з одного суцільного відрізка. При всьому цьому діаметр катанки, площі поперечного перерізу, граничні відхилення по діаметру і маса одного метра довжини повинні відповідати ГОСТу 30136-94. Мотки дроту укладають так, щоб вони не сплутались. Також роблять катанку і в мотках, які складаються з двох відрізків, де її кількість повинна бути не більше 10% від маси самої партії.

По виду охолодження катанки її поділяють на: одностадійне охолодження, двохстадійне охолодження, і охолодження на повітрі. Залежно від міцності, катанка, що виготовляється за ГОСТом 2590-88 може бути підвищеної точності (Б), звичайної точності (В).

Купити катанку у нас в компанії ТОВ «Інтерконтракт» у Львові це правильний вибір. Катанка, ціна на яку у нас одна з кращих, завжди є в наявності. Наші менеджери дадуть Вам усю необхідну інформацію, а також оперативно сформують Ваше замовлення і прослідкують за ним на усіх етапах.