Труба електрозварна

Замовити

Труба Ф20 (2,8) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф57 (3,5) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф76 (3,0) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф76 (3,5) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф83 (4,0) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф89 (3,0) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф89 (4,0) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф95 (7) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба Ф102 (4,0) (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Труба електрозварна у Львові

Сталеві електрозварні труби - вид прокату, що заслужив визнання, завдяки своїй легкості, міцності і універсальності у застосуванні. Ці труби витримують тиск до 16МПа, основна сфера їх застосування - трубопроводи і газопроводи. Вони відмінно зварюються. Труби електрозварні прямошовні в Україні виробляються згідно Міждержавним стандартам.

Компанія ТОВ «Іниерконтракт» реалізує лише сертифіковані електрозварні прямошовні труби високої якості. Ціни на труби металопрокату безпосередньо залежать від їх матеріаломісткості, пов'язаної з діаметром і товщиною стінок, а також від властивостей сталі, яку використовують для їх виготовлення. Зварні труби виготовляють з спокійної, напівспокійної і киплячої сталі марок Ст1, Ст2, Ст3, Ст4. Назвіть потрібний вам типорозмір і ми об'єктивно надамо всю інформацію. Наприклад, популярністю у наших клієнтів користується труба електрозварна 57. У нас ціна на трубу електрозварну вигідно змінюється при збільшенні оптового замовлення товару.

За ГОСТ-ом труби електрозварні прямошовні випускаються діаметром від 10мм до 1420мм, з товщиною стінок від 1мм до 32мм, а довжина їх може бути:

немірна (2-5м і більше);
мірна (у діапазоні 5-12м);
кратна довжина - кратність не менше 250мм.

Ми пропонуємо електрозварні труби різної довжини

За бажанням замовників можуть виготовлятися труби іншої довжини. Виробляється два класи мірних і кратних труб:

I - з розрізом та зняттям задирок
II - без обрізки і зняття.

На нашому сайті у великому асортименті труба сталева, ціна на яку не фіксована і залежить від умов поставки. Також ми пропонуємо різний металопрокат оптом і в роздріб. Якщо ви хочете максимально вигідно і без проблем купити електрозварювальні труби будь-якого стандартного або потрібного вам діаметра, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами (032) 245-39-18, (032) 245-39-19. Прямий стик зварювання проходить паралельно осі труби, що робить прямошовне зварювання менш витратним, ніж при спіралеподібному шві. Якщо експлуатація труб проходить під тиском, їх піддають гідро випробуванням.

Проконсультуйтеся з нашими фахівцями і ви переконаєтеся, що у нас, дійсно, найдоступніші ціни на труби сталеві електрозварні прямошовні. Назвіть потрібний вам типорозмір і ми об'єктивно надамо всю інформацію. Якщо вам потрібна труба електрозварна, ціна за метр - це дуже зручна величина для розрахунку. За бажанням замовника ми здійснюємо порізку, вантаження і доставку товару. Купувати у нас не тільки вигідно, - ми працюємо швидко і надійно.