Способи оплати:

  • Безготівковий розрахунок
    Оплата здійснюється через банк за виписаним рахунком-фактурою (факс, e-mail). Замовлення буде відвантажено після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок. Всі необхідні фінансові документи будуть надані Вам разом з товаром в обмін на довіреність (для юр.осіб).

Доставка:

По заявці клієнта ми здійснюємо доставку матеріалів у Львові та області за вказаною адресою, з понеділка по п'ятницю в узгоджений час з 8-00 до 17-00. У вартість доставки входить завантаження матеріалів на складі плюс транспортні витрати по їх доставці до під'їзду (будмайданчика). Розвантаження матеріалів на місці здійснюється силами замовника. Вартість і час доставки узгоджуються при формуванні замовлення. Ціни дещо коливаються у зв'язку з нестабільною ситуацією в країні; Доставка здійснюється транспортними засобами КАМАЗ (довгомір) та автомобілем ТАТА 613 (кузов 6м) вартість доставки залежить від напрямку/маршруту.

При отриманні уважно розгляньте привезений Вам товар, перевірте по номенклатурі, переконайтеся в цілісності упаковки, у відсутності механічних ушкоджень, перевірте комплектуючі елементи.

Якщо доставлений товар не відповідає замовленому, Ви можете відмовитися від нього безпосередньо в момент доставки. При цьому товар повинен бути повернутий у своєму оригінальному вигляді.

Ви можете забрати замовлення власним транспортом з нашого складу за адресою: м.Львів, вул. Півколо, 14 (дивитися на Google Maps).