Металопрокат


Купити металопрокат у Львові

Компанія ТОВ «Інтерконтракт» рада вітати Вас на сайті. Ми являємося одними з лідерів металопрокату в Україну та безпосередньо у Львові. Ми реалізуємо продукцію оптом і в роздріб. Працювати з нами - вигідно, і Ви можете переконатися в цьому самі!

Оптом і в роздріб - вигідно працювати з нами!
ТОВ «Інтерконтракт» реалізує металопрокат в будь-яких обсягах. Ціни, в порівняно з конкурентами, досить демократичні, тому співпрацювати з нами більше, ніж приємно! Переконатися в цьому ви можете самі, замовивши металопрокату у нас.

Все прозоро і зрозуміло.
Більше того, ми цінуємо час, а, значить, і гроші, клієнтів: складські приміщення обладнані всіма необхідними механізмами і технікою для розвантаження / навантаження та складування.

Динамічний розвиток - задоволені клієнти
ТОВ «Інтерконтракт» розробив свою концепцію роботи, в якій обидві сторони залишаються задоволеними. Продаж металопрокату здійснюється за такими напрямами:
Арматура , Катанка, Квадрат, Круг, Кутник, Лист рифлений, Лист гарячокатаний, Лист холоднокатаний, Труба водогазопровідна, Полоса, Труба електрозварна, Труба профільна, Швелер

Металопрокат з доставкою
Особливість нашої компанії полягає в тому, що ми пропонуємо послугу «Металопрокат з доставкою». Тобто працює схема:
Ви купуєте металопрокат - Ми його доставляємо на склади і об'єкти замовника

Плідна співпраця з організаціями, що спеціалізуються на будівельних та ремонтно-будівельних роботах, говорить про впевнену позиції на ринку. Якщо ви збираєтеся купувати металопрокат у Львові або будь-якому іншому місті на території України - ми до ваших послуг!

Робота на совість, орієнтир на якість
Весь металопрокат, який реалізує наша компанія, виготовлений в повній відповідності з ГОСТами, висока якість продукції - це наше обличчя, наша репутація. На будь-які партії товару, куплені в компанії ТОВ «Інтерконтракт» ми надаємо оригінальні сертифікати виробників.

Ви залишитеся задоволені партнерством з нами, а ми будемо намагатися і далі працювати в позитивному напрямку.

Доступні ціни на металопрокат в Україні(Львові)
Саме цей показник для багатьох клієнтів є показовим. У вас можуть виникнути різноманітні питання: яка вартість металопрокату в Україні? Скільки коштуватиме різка та подальша доставка продукції?

Всю основну інформацію стосовно цін на продаж металопрокату можна отримати у наших менеджерів за телефоном (032) 245-39-18 та (032) 245-39-19 . Якщо у Вас виникнуть які-небудь питання, то наші менеджери із задоволенням дадуть максимально повну і розгорнуту інформацію на будь-який з них.

Ваш особистий менеджер
При оформленні замовлення для клієнтів, які прийняли рішення купити металопрокат у Львові та інших містах, з вами працюватиме професійний менеджер, який буде відповідати за своєчасність його обробки.

Для нас металопрокат - це не просто визначення - це сенс роботи, інтерес, можливість продуктивної співпраці. Ми відкриті для пропозицій!

Додаткова інформація

Вітчизняна металургія не стоїть на місці. У 21 столітті особливо затребувані послуги з прокату продукції на прокатних станах шляхом гарячої, теплої або холодної прокатки в промислових масштабах. Зараз можна зустріти дуже велике число компаній, що надають спеціалізовані послуги по металопрокату. Якщо ви маєте власний бізнес і ваша діяльність безпосередньо пов'язана з промисловим виробництвом, вас, напевно, зацікавлять наші послуги.

Як показують маркетингові дослідження, послуги металопрокату особливо затребувані у м.Львів. У багатьох великих містах досить багато спеціалізованих компаній відкривають філії, де можна замовити різні металеві вироби, а зокрема можливо купити металопрокат у Львові, якість якого дуже висока.

Варто відзначити, що якщо ви звикли довіряти тільки якісній продукції, ви просто не можете не купити нашу продукцію у Львові звернувшись до ТОВ «Інтерконтракт».

У місті дуже багато спеціалізованих фірм, які займаються металопрокатом понад 10 років. В залежності від потреб конкретного замовника, кожна фірма вважає своїм обов'язком максимально задовольняти потреби своїх клієнтів. Як відзначають фахівці, більшість будівельних підприємств завжди раді запропонувати своїм потенційним клієнтам такі послуги, як продаж листового металу, переробка листів, рулонів (металевих), арматури, металевих профілів, послуги листового прокату.

У нас налагоджені тісні контакти з багатьма партнерами, як з ближнього, так і далекого зарубіжжя відповідно. Відвідайте спеціалізований склад компанії ТОВ «Інтерконтракт» у Львові, і вас приємно здивують ціни, які встановлені на більшість представленої продукції.