Квадрат

Замовити

Квадрат 10х10 (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Квадрат 12х12 (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Квадрат 14х14 (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Квадрат 16х16 (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Квадрат у Львові

Металопрокат - основний напрямок, в якому спеціалізується сьогодні ТОВ "Інтерконтракт". Будучи одним з провідних металотрейдерів України, ми щодня поставляємо на ринок Львова профільні, водогазопровідні, електрозварні, квадратні труби, які завдяки своїй багатофункціональності користуються великим попитом в сучасному будівництві. Як показує досвід, сьогодні труба квадратна - один з лідерів продажу металопрокату. Цей вид металопрокату успішно використовують у різних сферах, починаючи від промисловості, наприклад, машинобудування, і до приватного будівництва.

Ми піклуємося про європейський рівень обслуговування клієнтів. У ТОВ "Інтерконтракт» Ви можете купити трубу квадратну і не переживати, що металоконструкції, опори або балки, в якості яких буде використана труба квадратна, заваляться під власною вагою через внутрішні дефекти. Наша компанія працює на ринку металопрокату вже більше 17 років і досягла значних успіхів. Вся продукція вищої якості, сертифікована і відповідає ГОСТу. Завдяки цьому у нас є можливість вести конкурентоспроможну цінову політику. Ціна за метр труби квадратної у Львові у нас нижче ринкової. На складі завжди в наявності всі ходові види металопрокату. На даний момент серед хітів продажу квадратна труба 10х10 (міра), 12x12 (міра), 14x14 (міра), 16x16 (міра) ...

У зручний для Вас час ви можете передзвонити по одному з контактних телефонів (032) 245-39-18, (032) 245-39-19 та отримати інформацію щодо наявності або вибору продукції. Ми завжди раді співпраці з новими замовниками і наші фахівці при необхідності дадуть професійну консультацію, металопрокат якого саме виду максимально підходить для Ваших цілей і сфери застосування. Ми здійснюємо доставку труби квадратної по Львову. Розвиваючи рівень сервісу, постійно працюємо в режимі нон-стоп і дбаємо про комфорт своїх партнерів. У нас гнучка цінова політика: для клієнтів діє система знижок. Ще одна особливість сервісного обслуговування – безготівкова оплата. Ви завжди можете проконтролювати якість і стан квадратної труби, яку Ви придбали. У зручний для Вас час Ви можете купити в ТОВ "Інтерконтракт» партію квадратної труби у будь-якому обсязі. Наша компанія гарантує належний рівень сервісу, якість металопрокату і чітке дотримання затверджених графіків доставки. Бажаєте отримати знижку? Доставку? Телефонуйте! Ми працюємо для Вас!