Смуга

Замовити

Полоса 20х4,3 (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Полоса 25х4 (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Полоса 25х4,4 (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Полоса 30х4,5 (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Полоса 40х4,3 (Міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Полоса 40х5 (НДЛ)

Ціна: Договірна
Out of stock

Полоса 50х4 (міра)

Ціна: Договірна
Out of stock

Смуга у Львові

Багаторічний досвід роботи в галузі металопрокату і моніторинг споживчого ринку дозволяють компанії ТОВ «Інтерконтракт» постійно збільшувати асортимент продукції, що поставляється. Ми представляємо повний набір металевого листа і сталевої смуги, які необхідні споживачеві в промисловості, у будівництві, в меблевому виробництві, в електроенергетиці, в машинобудуванні та в авіабудуванні.

Попит на сталеву смугу обумовлений характеристиками високої міцності і довговічністю виготовлених виробів. Використовуючи особливий алгоритм продажів, швидкість відвантаження і низьку вартість пропонованої продукції, наша компанія готова представити весь асортимент:

 • сталева
 • оцинкована

Смуга сталева є найбільш універсальним матеріалом, виробленим в індустрії металопрокату. По суті це сировина для виготовлення виробів: сталеві куточки, гнуті швелери, ріжучі інструменти, а також електрозварні труби, ресори, гайки, перемички, накладки. Крім того, металопрокат смуг застосовують в архітектурі, в будівництві, в якості елемента екстер'єру або декоративного оздоблення споруди.

Основні характеристики смуги
За типом виробництва їх розділяються на холоднокатані і гарячекатані. Смуга сталева гарячекатана - це один з найбільш затребуваних видів металопрокату. З неї виготовляються різні типи металоконструкцій, ресори, різноманітні перемички, гнуті профілі, трубні заготовки, гайки ріжучі інструменти (різці), накладки, каркаси паль і т.д.

Ціна на металеву смугу прямо залежить від марки сталі, з якої вона виготовляється, від точності прокатки і конфігурації виробу. За точністю прокатки вона класифікується на:

 • із звичайною точністю прокатки (маркування В);
 • з підвищеною точністю прокатки (маркування А).

Довжина може коливатися в межах від 3м до 10 м для низьколегованих, вуглецевих і фосфористих сталей і 2-6 м для легованих сталей. Зазвичай поставляється у вигляді тонкої сталевої стрічки, в рулонах або в аркушах.

Використання сталевої смуги
Сьогодні неможливо собі уявити будівництво без застосування металоконструкцій. Смуга металева застосовується в будівництві, в меблевій промисловості, в автомобілебудуванні, в машинобудуванні, авіабудуванні, в електроенергетиці.

Великим попитом користується гарячекатана смуга, виготовлена зі сталі марки Ст3. Її широко застосовують:

 • в будівництві для спорудження несучих конструкцій;
 • на виробництві для виготовлення закладних деталей;
 • для виготовлення конструкцій у поєднанні зі швелерами, квадратами, балками, кутниками, трубами квадратного і прямокутного перерізу;
 • для виготовлення декоративних металовиробів (поручнів, огорож, решіток).

З усіх видів металопрокату, смуга найлегше піддається подальшій фізичній обробці (наприклад, на згинальних верстатах).

Оцинкована смуга - заземлюючий елемент, який застосовується:

 • для споруд як громовідвід;
 • для зведення до мінімуму впливів електроструму при ударі блискавки;
 • для заземлення для захисту проводів і силових кабелів.

Напруга,яка накопичилася в проводах виводиться через смугу. Це значно знижує вплив корозії і тим самим збільшує довговічність трубопроводів.

Наша компанія ТОВ «Інтерконтракт» пропонує купити смугу як оптом, так і в роздріб з нашого складу. Поставки здійснюються по всій території України.